Pozíció leírása:

Multinacionális partnerünk megbízásából Mechanikus karbantartó kollégát keresünk!

Feladatok:

  • Termelésben üzemelő berendezések telepítése, javítása
  • Tervezett és eseti mechanikai karbantartások elvégzése
  • Gépek folyamatos üzemmenetének biztosítása
  • Hibaelhárítás szoros együttműködésben az elektromos karbantartókkal
  • Karbantartási dokumentáció vezetése

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú karrier lehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő nemzetközi vállalat
  • Versenyképes órabér
  • Téli és nyári plusz juttatás
  • Céges járatok, km támogatás

Elvárások:

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (pl.: lakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépszerelő)
  • Mechanikus karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Logikus gondolkodásmód
  • Megbízható, önálló munkavégzés
Cégnév: WHC Kft.