Feladatok

  • Kompresszorok szervizelése és karbantartása
  • Munkavégzés: telephelyünkön és a partnereinknél

Elvárások

Ágfalvi telephelyünkre keresünk kollégát:

  • Autószerelői / gépszerelői / mezőgazdasági gépszerelői tapasztalat, vagy ilyen irányú végzettség
  • Szerszámismeret és magabiztos szerszámhasználat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Villamossági ismeretek
  • Több munkaterületen szerzett, átfogó ismeret
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

Az új munkatársunkat betanítjuk, biztosítjuk számára a folyamatos fejlődést, a munkavégzéshez szükséges eszközöket: autó, szerszámok, telefon, tablet, stb. A mai elvárásoknak megfelelő fizetést kínálunk.

Céginformáció

Az Airtech Kft. az Atlas Copco Cégcsoport légkompresszorainak szerződött magyarországi forgalmazója és szervizpartnere. A már meglévő ügyfélkörünk és a folyamatosan növekvő szerviztevékenységeink ellátására keresünk munkatársakat ágfalvi telephelyünkre, a következő munkakörbe:

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.

Cégnév: AIRTECH KFT.