Agrifirm Magyarország Zrt.
Munkatársat keresünk

It rendszergazda

pozícióba.
Az Agrifirm Magyarország Zrt, mint a holland székhelyű, 120 éves múltra visszatekintő Royal Agrifirm Group tagja  állati takarmányok és takarmánykiegészítő termékek széles skáláját kínálja a haszonállatok minden korcsoportja számára, beleértve a késztápok mellett a premixek, koncentrátumok, additívek, funkcionális takarmánykiegészítő termékek és kapcsolódó digitális eszközök teljes sorát is.
Magyarországon az Agrifirm Magyarország Zrt. 3 gyártóegységgel rendelkezik (Győr, Környe és Kaba).

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi IT támogatás biztosítása a felhasználók számára (telepítés, konfigurálás, hibakeresés és -elhárítás Windows alapú rendszerekben)
  • A győri és környei telephelyen, valamint a tatai központi irodában felmerülő IT problémák kezelése
  • E-mailen vagy telefonon beérkező felhasználói igények, hibák kezelése vagy megoldása
  • Az informatikai kérdések regisztrálása és nyomonkövetése a TOPdesk rendszerben
  • A cég szervereinek napi szintű karbantartása, felügyelete
  • A strukturált informatikai hálózat támogatása; hardver és szoftver változások rögzítése
  • Tárgyi eszközök beszerzése és nyilvántartása
  • Új hardverek és szoftverek átvétele, regisztrálása és átadása
  • Felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése
  • IT projektekben való részvétel
  • Szoros együttműködés a holland központi IT csapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • IT ismeretek és mobil technológiák alapismerete
  • Utazási hajlandóság (a telephelyeink között)
  • Proaktivitás
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • termelői vállalatnál szerzett tapasztalat
  • SAP és MES ismerete

Amit kínálunk:

  • Éves bónusz
  • Home office lehetőség
  • SZÉP kártya
  • Bejárási támogatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Baleset- és életbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
Cégnév: Agrifirm Magyarország Zrt.