Takarító állások

- 1 állás - összegyűjtöttük a nagy állásoldalak összes találatát
mai
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

  Keresett pozíciók
Takarító
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A takarító munka vagy takarítónő fő feladata, hogy rendet és tisztaságot tartson a számára kijelölt területeken, takarítson. A munka végzéséhez nem szükséges magas fokú végzettség, általában nyolcosztályos képzés befejeztével elvégezhető. Fontos az ilyen munkakörökben, hogy a jelentkezőnek jó legyen az állóképessége és terhelhetősége, tekintve, hogy egész nap fizikai munkát végez.

Feladatok
- munkaterület tisztántartása
- gyártóterület takarítása, berendezések tisztítása
- vegyszeres takarítás
- magasnyomású mosó használata
- higiéniai feltételek biztosítása
- takarítási, és fertőtlenítési feladatok elvégzése
- öltözők, mosdók, zuhanyzók, mellékhelyiség tisztítása, fertőtlenítése
- portalanítás, porszívózás
- a használt takarítógépek ismerete és szakszerű használata
- munkakörtől függően különböző területek tisztítása

Elvárások
A takarító munkának nincsen magas szintű elvárása végzettség szempontjából, általában nyolc osztályos iskola befejezte után végezhető. Fontos, hogy a takarítónő megbízható legyen és tudja munkáját önállóan végezni. Ezek mellett egy takarítónőnek rendelkeznie kell jó fizikai állóképességgel és fontos, hogy terhelhető legyen, folyamatos munkavégzés miatt. Bizonyos helyeken elvárnak erkölcsi bizonyítványt is.
Munkarend
A takarító munka elvégzése általában napi 8-10 órában történik, 1-2 műszakban, szabad hétvégékkel. Ez a munkaforma végezhető diákmunkaként is.
Juttatások
Az alapbér mellett a takarító munkatárs várhat műszakpótlékot és bónuszokat is. Utazási támogatást is általában ajánlanak a munkaadók (teljes vagy részleges visszatérítés formájában). A munkaruhát is a munkáltató biztosítja.