Kiváló minőségű adalékanyag (autó, tehergépkocsi, kamion, mezőgazdasági munkagép stb…) gyártásával és forgalmazásával foglakozó magyar tulajdonú vállalkozás megbízásából keresünk Budapestről munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ (adalékanyag)

ELVÁRÁSAINK:

  • 2 éves értékesítési tapasztalat
  • Műszaki végzettség vagy erős műszaki affinitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magabiztos, meggyőző fellépés, önálló munkavégzés képesség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Megbízhatóság
  • Home Office munkavégzés vállalása

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • Vegyipari ismeretek, CRM-használati tapasztalat
  • Kapcsolatrendszer benzinkutak, fuvarozó cégek, munkagépes cégek, betonüzemek, kamionosok, alkatrészboltok stb.

FELADATOK:

  • A cég termékeinek értékesítése adatbázis alapján, benzinkutak, fuvarozó cégek, munkagépes cégek, betonüzemek, kamionosok, alkatrészboltok stb. részére
  • Új partnerek felkutatása, tárgyalások lefolytatása
  • Ajánlatkészítés, szerződéskötését, utánkövetés
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Nettó 350.000 Ft / hó alapfizetés
  • Sávos jutalékrendszer és bónusz
  • Céges gépjármű, laptop, mobiltelefon
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér és működés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY