Termésnövelő készítmények gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ (termésnövelők)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Mezőgazgazdasági területhez kapcsolható szakmaiság és értékesítési véna,
  • Vagy értékesítési tapasztalat mezőgazdasági célcsoport felé,
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • Dinamikus, ügyfélorientált személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés képessége,
  • Home office munkavégzés vállalása

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség, a régió agrár gazdaságának és szereplőinek ismerete,

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás és feléjük értékesítés,
  • Kiemelt, nagy gazdaságokkal szakmai együttműködés, kapcsolattartás és az értékesítés elősegítése,
  • Területen lévő új üzleti partnerek megkeresése,
  • Kiállításokon való részvétel,

, MEGBÍZÓRÓL:,

2013-tól a magyar piac meghatározó szereplőjeként működő, kiváló minőségű, mai tápanyagelvárásoknak megfelelő saját fejlesztésű termésnövelő készítmények gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalkozás Területi értékesítő munkatársat keres Észak- Magyarország (Heves, Jász-Nagykun-Szolnok és részben Nógrád megye) területéről.

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti munkaviszony kötetlen munkaidőben,
  • Meglévő ügyfélállomány és regionális, több megyére kiterjedő kizárólagosság,
  • Bruttó 400.000-450.000 Ft alapfizetés,
  • Kiemelt jutalék ,
  • Mobiltelefon és laptop, Céges gépjármű,
  • Szép-kártya Bruttó 450.000 Ft/év,
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség,
  • Kereseti lehetőség: nettó 400.000-600.000 Ft/hó,
  • Értékesítés támogatás, teljeskörű betanítás

Munkavégzés helye:

Heves, Jász-Nagykun-Szolnok és részben Nógrád megye

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY