DM-KER Nyrt.

A DM KER Nyrt. egy 10 éve működő, dinamikusan fejlődő magyar középvállalat, amely jelentős szerepet tölt be a földmunkagépek és mezőgazdasági munkagépek kereskedelmében.

Bátaszéki telephelyünkre egy műszaki affinitású, rugalmas kollégákat keresünk, aki a telephely teljeskörű ügyintézését ellátja.

Telephelyvezető

FELADATOK:

  • Telephelyi raktározás, logisztika feladatok lebonyolítása
  • Munkagépek, mezőgazdasági gépek mozgatása
  • Munkagépeken, mezőgazdasági gépeken kisebb szerelések elvégzése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, megrendelt áruk kiadása
  • Telephely üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Raktározásban, logisztikán szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Telephely üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kitűnő kommunikációs készség

ELŐNY:

  • Építőipar vagy mezőgazdaság területén szerzett tapasztalat
  • Nehéz és könnyűgép kezelői jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Céges autó + versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai kihívások
  • Nagyszabású szervezetfejlesztésben vagyunk, és várjuk a jó ötleteket, amelyeket együtt valósíthatunk meg

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Bátaszék

Amennyiben úgy érzed, megfelelsz az elvárásainknak és érdekel az álláslehetőség, a Jelentkezem gombra kattintva várjuk önéletrajzodat! Kérjük vedd figyelembe, hogy azokkal a jelöltekkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akik releváns pályázói a hirdetésünknek.

Cégnév: DM-KER KFT.