Prohuman állás

Feladatok:

  • Belső megrendelések alapján a javítási munkák megszervezése
  • Szakemberek napi feladat leosztásának elkészítése
  • Változás kezelés a napi prioritások alakulásával
  • Együttműködés a társosztályokkal (pl. raktár, géptervezés)
  • Gépjavítással kapcsolatos munkafolyamatok adminisztrációja

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (technikum)
  • Építőipari rakodógépekkel, vagy mezőgazdasági gépekkel, vagy teherautókkal kapcsolatos szerelési környezetben szereztél korábban tapasztalatot
  • Min. 2-3 éves termelés tervezési adminisztrációban szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Jó problémamegoldó képességű, rendszerszemléletű, gyors és pontos vagy
  • Vállalatirányítási rendszerek, MS alkalmazások kezelése nem okoz gondot
  • Pozitív, rugalmas vagy, szereted a „pörgést” és tudsz is pörögni
  • Fontos Neked a csapatszellem, az önálló munkavégzés és a felelősségvállalás

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással
  • Szakmai fejlődési-, előre lépési lehetőség
  • Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai tréningek

Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job215331.ap@prohumanallas.hu