Bagi Kft.
Munkatársat keresünk

Sales asszisztens

pozícióba.
Mezőgazdasági vagyi áru nagykereskedelem területén több mint 25 éves múltra visszatekintő, piacvezető cégünk keres Sales asszisztens munkakörbe munkatársat, főállásban, teljes munkaidőben történő alkalmazással, akár azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • rendszeres telefonos kapcsolattartás MEGLÉVŐ ügyfelekkel
  • rendelések felvétele (telefon, fax, webáruház, e-mail), kezelése és számlázása
  • az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • árajánlatok kidolgozása és nyomon követése
  • szerződések előkészítése
  • vevői reklamációk kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű, magabiztos ismerete
  • elkötelezettség, ügyfélorientált szemlélet
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • csapatszellem
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vegyi áru ismeret
  • értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatás
  • munkába járás támogatása
  • áruismereti képzés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

A „Jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük, küldje fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Bagi Kft.