Recruiter

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest egy 2000 fős multinacionális gyártó és fejlesztő vállalat, amely hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Jelenleg Recruiter munkakörbe várjuk új kollégánkat.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • End-to-end recruitment szellemi és fizikai pozíciókra a pozíció felvételtől egészen az ajánlatadásig
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés Hiring Managerekkel, a HR Business Partnerekkel és a toborzás-kiválasztásban részt vevő partnercégekkel
  • Álláshirdetések megírása magyar-, és angol nyelven
  • Sourcing tevékenység végzése: a hozzá dedikált nyitott pozíciók esetében új jelöltek felkutatása különböző platformokon
  • A vállalat belső toborzási rendszerének (Success Factor) kezelése, naprakészen tartása
  • A jelöltekkel történő kapcsolattartás a jelöltélmény növelése jegyében
  • Toborzási célú rendezvények szervezésében, lebonyolításában való közreműködés (pl. online/offline állásbörzék, nyílt napok stb.)
  • Riportok, kimutatások készítése
  • A toborzási gyakornokok munkájának koordinálása, szakmai fejlődésének elősegítése

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Felsőfokú végzettség (HR vagy pszichológia területén szerzett diploma előny)
  • Legalább 3 év recruiter-i tapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt (a külföldi vezetőkkel történő kapcsolattartás, illetve angol nyelven történő interjúztatás miatt elengedhetetlen)
  • Számítógépes ismeretek (magabiztos excel tudás)
  • A jelenlegei munkaerőpiaci helyzet és az arra szabott, hatékony és kreatív toborzás-kiválasztási módszerek ismerete
  • Célorientált, agilis működés
  • Precizitás a tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásában
  • Pörgős, dinamikus személyiség

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Nálunk sokféle keresésben vehetsz részt, így sokat tanulhatsz az egyes pozíciókról
  • Megismerheted a világ egyik vezető vasúti fékgyártójának mindennapi működését
  • Átláthatod egy 2000 fős nagyvállalat toborzás-kiválasztási folyamatát
  • Egy nyitott, vidám, fiatalos csapat tagja lehetsz
  • Kihasználhatod a cég nyújtotta előnyöket (pl.: céges konditerem, vállalati rendezvények, sportegyesületi tagság, ingyenes parkolás)
  • Kötetlen munkaidő és heti 2 nap Home Office lehetősége vár rád
  • Amennyiben a jelentkezés gombra kattintva átirányításra kerülsz karrierportálunkra úgy a Maradok gomb megnyomásával tudsz jelentkezni a Recruiter pozícióra.

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

  • Német nyelvtudással rendelkezel

NÉZD MEG A VIDEÓNKAT, ÉS CSATLAKOZZ HOZZÁNK, VÁRUNK!