Feladatok

  • áruátvétel
  • áru összekészítés
  • áru kiszállítás
  • leltár (adott időközönként)
  • raktár működésének optimalizálása

Elvárások

  • pontos és precíz munkavégzés
  • átlagon felüli hozzáállás
  • gondolkozz hosszú távon
  • önálló munkavégzésre való képesség ezzel egy időben tudj csapatban is dolgozni
  • felelősség vállalás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Változatos munkakörrel járó tevékenységed fontos szerepet fog játszani a cég megfelelő működésében. A raktárosi pozíció nálunk több mint áru összekészítés! Minden feladat egyformán fontos, mint például az áru átvétele, az áru feladása, vagy akár az áru kiszállítása is. Előnyt jelent, ha rendelkezel targoncakezelői képesítéssel. Átlagon felüli munkád előre lépési lehetőséggel jár.
Kérlek csak akkor jelentkezz, ha hosszútávon tervezel nálunk dolgozni!

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • előrelépési lehetőség amennyiben átlagon felüli a munkád

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Smoking Acc. International Kft.