Munkatársat keresünk

 RAKTÁROS

Kertészeti nagykereskedésünk több, mint  20 éve foglalkozik egy-kétnyári és virágzó cserepes dísznövények szaporítóanyagának előállításával amelyet termesztő kertészetek részére értékesítünk.
Emellett beszállítói vagyunk a különböző hiper - és szupermarketek valamint barkácsáruházakba cserepes dísznövényeinkkel.
 Raktárosi munkakörbe keresünk új kollégát szigetszentmiklósi nagykereskedésünkbe.

Feladatok

  • beérkező áru mennyiségi, minőségi átvétele (raklapos termékek, műanyag kertészeti termékek, tőzegkeverékek,     valamint dísznövények különböző kiszerelésben)
  • kimenő áru összekészítése, felrakodás szállításra
  • készletek, göngyölegek nyilvántartása
  • szállítólevelek, szállításhoz szükséges dokumentumok kiállítása
  • raktári rend és tisztaság fenntartás
  • főbb beszállítóink: Volmary, Selecta, Gediflora. Desch, Stender

Elvárások

  • raktározási, árukiadói tapasztalat
  • önálló, pontos munkavégzés és problémamegoldó készség
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógép-felhasználói ismeretek

Előnyt jelent

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség
  • vevőorientált szemlélet, kertészetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható háttér.
  • Változatos feladatok, betekintés országos kertészeti kereskedelmi folyamatokba.
  • Teljes munkaidő állás.
Cégnév: Bíró Gábor és Társa Bt.