Nemzetközi autóiparban tevékenykedő gyártó vállalathoz keresünk

Projektmérnök

kollégát

Feladatok:

  • Vevői projektek koordinálása
  • Együttműködés a tervezőkkel és kivitelezőkkel
  • Termelési kapacitás tervezés, biztosítása
  • Layout tervezés
  • Új gépek technikai specifikációinak kialakítása
  • Termelési tesztek kivitelezése társosztályokkal együttműködve
  • Projektdokumentáció teljes körű kezelése, státuszriportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú, mérnök végzettség
  • Legalább 4-5 éves tapasztalat projektmérnöki pozícióban termelési területen
  • Vezetői tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Erős kommunikációs készség
  • Jó szervezési képességek
  • Határozottság
  • Erős rendszerszemlélet

Előnyök:

  • Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Validálásban és üzembe helyezésekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Cafeteria és bejárás támogatás
  • Alkalmanként Home Office lehetőség
  • Stabil vállalat, hosszú távú lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Csapat- és emberközpontú vezetés
  • Változatos feladatok, részvétel nemzetközi projektekben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Projektmenedzsment
Cégnév: Pannonjob Kft.