KITE Zrt.

50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor téged keresünk csapatunkba

Precíziós gépüzemeltetési technikus

pozícióba Dél-dunántúli Régiónk területére.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Fix havi alapbérre.
  • Ezen felül plusz jövedelemre, amely az egyéni és a precíziós gazdálkodási csapat teljesítményétől függően alakul.
  • Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
  • Céges autóra, mobiltelefonra és laptopra.
  • A betanulásban tapasztalt kollégáink segítségére.

Feladatok, amelyeket a fentiekért cserébe Rád bíznánk:

  • A cégünk által forgalmazott intelligens, precíziós gazdálkodásban alkalmazott gépek funkcionális üzemeltetésének támogatása.
  • Optimális üzemeltetéshez szükséges tudás átadása a partnerek részére.
  • Az utólagosan gépekre szerelt képességnövelő kiegészítők beüzemelése.
  • Gépkapcsolatok optimalizálása a költséghatékony üzemeltetés érdekében.
  • Alkalmanként a technológiai bérgép szolgáltatásban üzemeltetett mezőgazdasági gépek kezelése.
  • A gyakorlatban szerzett tapasztalatok megosztása a cégen belüli továbbképzéseken.

Mindenképpen add be a jelentkezésed, ha az alábbiak igazak Rád:

  • Középfokú műszaki vagy mezőgazdasági technikus végzettséggel rendelkezel.
  • Tapasztalatod van az intelligens erő- és munkagépek, illetve a precíziós műholdas rendszerek használatában.
  • Van mezőgazdasági gépkezelői és "B" kategóriás jogosítványod, amelyekhez gyakorlati tapasztalat is társul.
  • Minimum felhasználói szinten használod a számítógépet.
  • Rugalmasság és mobilitás jellemez, mivel a munkádat főként terepen fogod végezni, így akadhatnak olyan helyzetek, amelyhez gyorsan kell alkalmazkodnod.
  • Amikor probléma merül fel, önállóan utánajársz és igyekszel megtalálni a megoldást.
  • Kiváló kommunikációs készséged révén hatékonyan együtt tudsz működni kollégáiddal és könnyedén megtalálod a közös hangot a partnereinkkel.
  • Megbízható, precíz és következetes vagy a munkavégzésben.

A fentieken kívül egymástól függetlenül előnyt jelent még, ha:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel.
  • Van tapasztalatod térinformatikai rendszerek használatában.
  • Nyitott vagy a szakmai fejlődési lehetőségekre (pl.: speciális gépkezelési típusismeretek elsajátítására).

Munkavégzés helye:

  • Dél-dunántúli Régió területe (Baranya, Fejér, Somogy és Tolna megye).
Cégnév: KITE Zrt.