Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Operációs & Termelési Igazgató

pozícióba

Feladatok:

  • A különböző üzleti egységek munkájának irányítása, felügyelete, összehangolása;
  • A termelési folyamatok hatékony irányítása;
  • LEAN elvek szerinti folyamatfejlesztés;
  • Az új beruházások támogatása termelési és üzletfejlesztési oldalról;
  • Új termékek bevezetésének, illetve új technológiák alkalmazásának felügyelete;
  • Hatékonyságnövelő és költségcsökkentő akciók vezetése;
  • A vállalati és minőségbiztosítási sztenderdeknek való megfelelés biztosítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Termelési környezetben szerzett felsővezetői munkatapasztalat (előny: FMCG / agrár területen szerzett tapasztalat);
  • Általános menedzsment terén szerzett jártasság;
  • Erős, aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség izgalmas projektek mentén;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Nemzetközi biztos és stabil háttér.

A munkavégzés helye: Kelet-Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével.

Cégnév: Vision Recruitment Kft.