Gépszerelő állások

- 20 állás - összegyűjtöttük a nagy állásoldalak összes találatát
mai
mai
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

  Keresett pozíciók
Gépszerelő
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A géplakatos vagy gépszerelő állást betöltő személy fő feladata, hogy a számára kijelölt gépeket karbantartsa és ha szükséges megjavítsa azokat. A fő elvárások közé tartozik a géplakatos, a villamossági vagy a szerelői végzettség. Idegen nyelv ismerete általában nem szükséges.

Gépszerelő állás feladatai
- gépek, gépsorok, berendezések javítása, összeszerelése,
- gépek, berendezések üzembehelyezése, beállítása, tesztelése
- hibák feltárása és elhárítása
- komplex gépek elektromos és mechanikai összeszerelése kis és közepes szériában
- munkavégzés műszaki rajz és fényképes munkautasítás alapján történik
- munkavégzés dokumentálása vállalatirányítási rendszeren keresztül
- utómunkák elvégzése

Elvárások
A fő elvárások közé tartozik a géplakatos, a vilamossági vagy a szerelői végzettség. Nagy előnyt jelent a korábbi szerelői tapasztalat. A gépszerelő állást betöltő személynek ezek mellett tudnia kell műszaki rajzokat olvasni. Fontos ezek mellett, hogy a jelentkező terhelhető legyen, ha esetleg egy időben több problémát kell megoldani. Kulcsfontosságú a precíz és pontos munkavégzés, hiszen a gépek tökéletes működéséhez ez elengedhetetlen. Idegen nyelv ismerete általában nem szükséges. Előnyt jelenthet az ilyen állásoknál a targoncavezetői engedély.
Munkarend
Egy, nyolc órás műszakban, hétfőtől péntekig. Szabad hétvégékkel.
Juttatások
Az alapbér mellett a gépszerelő állásokban dolgozó személy számíthat bónuszokra vagy egyéb juttatásokra. Ezek mellett általában cafeteriát is biztosítanak. Ritkán, de a munkaadó esetenként biztosít céges autót is. Esetenként szállást is tudnak biztosítani.