Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt.
Munkatársat keresünk

Növénytermesztési agrármérnök

pozícióba.
A Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. célja a nemzeti érték megóvása mellett a legszínvonalasabb állami tulajdonú mezőgazdasági vállalat létrehozása.
Ezt a célt igyekszünk a lehető legnagyobb szakértelemmel, precizitással és magas minőségben elérni.
A Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. csapata munkája során értékeket őriz és teremt.

Főbb feladatok, munkák:

Belegondoltál már abba, hogy mit jelent mintagazdaságnak lenni?
Mielőtt elolvasnád a választ, gondold át magadban a szó jelentését, jelentőségét és ezáltal felelősségét!

A mintagazdaság számunkra azt jelenti, hogy a lehető legjobb szakemberek időt és energiát nem sajnálva azon dolgoznak, hogy a hazai mezőgazdasági termelést magasabb szintre emeljék, ehhez alkalmazva a 21. századi technológiai innovációkat. Mindemellett arról se feledkezzünk meg, hogy az adott ágazat fizikai munkavállalói is nap mint nap alkalmazkodnak és átlendülnek az akadályokon egy jó cél érdekében: hogy mások számára példát mutathassunk a termelésben.

Óriási felelősség ez. Vállalnád?

Amennyiben igen, akkor Téged várunk a Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. Növénytermesztési csapatába Növénytermesztési agrármérnöknek.

Napi teendőid közé tartozna, hogy összehangold és ellenőrizd a hozzád tartozó termelési feladatokat. Továbbá azon kell majd dolgoznod a meglévő munkaerő és gépállomány segítségével, hogy a termelés a vezetőség és az általad kidolgozott terv szerint haladjon.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • releváns felsőfokú végzettség
  • releváns (növénytermesztés területén szerzett) szakmai tapasztalat
  • Agrovir vagy egyéb gazdaságirányítási szoftver ismerete
  • Rugalmasság
  • Jó tervező és szervezőképesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kiváló referencia
  • országszinten elismert technológiai színvonal
  • nagy fejlődési lehetőség
  • céges autó
  • céges mobiltelefon flotta

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

5820 Mezőhegyes

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésed, kérlek jelentkezz fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal!

Cégnév: Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt.