Szerelőket keresünk az építőiparban tevékenykedő magyar partnercégünk részére. Tapasztalt szerelőket és pályakezdő, tanulásra kész jelentkezőket is várunk!

Feladatok:

  • Munkagépek és kiegészítő berendezések karbantartása, javítása
  • Szervizelési feladatok ellátása
  • Gépek, kiegészítő felszerelések összeszerelése

Elvárás:

  • Gépjárműszerelésben szerzett tapasztalat
  • Szorgalmas, munkára kész hozzáállás
  • Gyakorlatiasság, jó érzék a szereléshez
  • Nyitottság a tanulásra

Előny:

  • Szakirányú végzettség (autószerelő, teherautószerelő, munkagép, mezőgazdasági gép, erdőgazdasági gépszerelő, egyéb nehézgépszerelő)
  • B, C kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál:

  • Nettó 380-400 000 Ft/hónap
  • Évi 2 bónusz (a havi fizetésen felül)
  • Fejlődési, tanulási lehetőség, képzések
  • Munkaidő: 7-17 óra hétköznapokon, max. 2 szombat havonta
  • Összetartó csapat

Munkavégzés helye: Törökbálint Ipartelep

Cégnév: M.E.N.T.O.N Jobs Kft.