Műszakvezető

Leírás

Kecskeméti, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat, Műszakvezető pozícióba.

Feladatok

  • Termelési terv teljesítése,
  • Műszakba tartozó munkatársak koordinálása,
  • Minőségügyi előírások betartása, betartatása a termelésben résztvevőkkel,
  • Tisztaságra és higiéniára vonatkozó előírások betartása, betartatása,
  • A gyári gépsorok állapotmegőrzése, illetve meghibásodásuk esetén javítások bejelentése,
  • Termeléssel kapcsolatos adatok rögzítése, az üzemi előírásoknak megfelelően,
  • Jelentések készítése a napi termelési eredményekről, valamint a dolgozók jelenlétéről a termelésvezetőnek.

Elvárások

  • Műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség,
  • Termelésben szerzett, releváns szakmai tapasztalat,
  • Alapfokú angol nyelvismeret,
  • Jó problémamegoldó készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag,
  • Multinacionális környezet,
  • Támogató közeg,
  • Fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Cégnév: Trenkwalder Kft