Megváltozott munkaképességű

Mosodai üzemvezető (11150)

Mosodai üzemvezető munkatársat keresünk!

Állami tulajdonú mezőgazdasági társaság Partnerünk szolgáltatási osztályára mosodai üzemvezetőt keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Elkészíti a havi teljesítésigazolásokat.
  • Kapcsolatot tart a beszállítókkal, szervizekkel.
  • A mosoda üzemének képviselete.
  • A célkitűzések és tervfeladatok érvényesítése.
  • A kiadott feladatok megfogalmazása, rendszerezése és kiadása.
  • Feltárja az üzem működési hiányosságait, javítja a munkamódszert, biztosítja a fejlődőképességet.
  • Elkészíti a szállítási ütemtervet .

Az álláshoz tartozó elvárások:

.  Műszaki végzettség.

·  Büntetlen előélet/erkölcsi bizonyítvány/.

·   Határozott fellépés.

Előnyök:

·      Munkairányítói tapasztalat.

.      Jó kommunikációs képesség.

Amit nyújtunk:

·         Jövedelem megegyezés szerint.

·         Hosszú távú munkalehetőség.

·         Cafetéria (évi 200.000 Ft) és mozgóbér juttatás.

·         Munkába járás támogatása.

Cégnév: Karrierjob.hu