A KUPMET Kft. egy dinamikusan fejlődő, lemezmegmunkálással foglalkozó vállalkozás Hajdúböszörményben. Gyártunk alkatrészeket például az autóiparba, mezőgazdasági gépekhez, kandallókhoz, csomagoló gépekhez.

A megnövekedett vevői igények kielégítésére a jelenlegi csapat bővítéséhez keresünk új munkavállalókat. Ha szeretnéd megtanulni a lemezmegmunkálás fortélyait, vagy kamatoztatni szeretnéd tapasztalataidat, itt a helyed!

Minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Aktív részvétel első termékek mérésében illetve jegyzőkönyvek készítése (CP, FMEA,)
  • Belső folyamat auditok végrehajtása
  • Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztésében közreműködés
  • Aktív részvétel vevői illetve beszállítói reklamációk kezelésében (8D, hibaanalízis, intézkedési terv)
  • Belső logisztikai folyamatok segítése

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi, mérési területen szerzett tapasztalatok
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete (ISO 9001, IATF 16949)
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízható személyiség, lojalitás

Amit kínálunk

  • Kiszámítható fizetés, órabér alapú elszámolás, túlóra lehetőség
  • Családias légkör
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Tapasztalatszerzési lehetőség, továbbképzési lehetőségek
  • Minőségügyi bónusz

Amennyiben cégünk hirdetése felkeltette érdeklődésedet, kérünk küldd el önéletrajzod.

Cégnév: Kupmet Kft.