EXEDY DYNAX Europe Kft.
Munkatársat keresünk

Minőségügyi mérnök

pozícióba.
Az EXEDY DYNAX Europe Kft. 1993-ban alakult meg Tatabányán. Cégünk súrlódó betétek gyártásával foglalkozik, melyek személyautók, valamint építőipari-és mezőgazdasági gépek automata váltóiba kerülnek beépítésre. A termékfejlesztés, gyártás és forgalmazás során legfőbb törekvésünk a maximális vevői elégedettség elérése. Megrendelőink a világ leghíresebb autóipari vállalatai.

Főbb feladatok, munkák:

  • A felmerülő minőségügyi problémák kivizsgálása, gyökérok elemzése és megelőző akciók bevezetése
  • Termék minőségi- és selejtmutatók elemzése, javító intézkedések igényének megfogalmazása
  • Napi visszajelzés adása a termelés aktuális minőségügyi mutatóiról
  • Termékek minőségének folyamatos javítása, bevezetett változások utókövetése
  • Minőségügyi projektekben való aktív részvétel
  • Napi, heti riportok készítése
  • PPAP folyamat és dokumentáció kezelése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D jelentések készítése
  • Részvétel a beszállítók fejlesztésében, kommunikáció a beszállítókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns felsőfokú szakmai végzettség
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi technikák és eszközök ismerete (PPAP, APQP, CP, FMEA, MSA, 8D)
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Analitikus gondolkodásmód, proaktív személyiség
  • Minőségügyi szabványok ismerete (IATF 16949, VDA) ismerete előny
  • Mérési módszerek, eszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, kimagasló cafeteria juttatások
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya

Fényképes önéletrajzát angol és magyar nyelven, bérigénye megjelölésével várjuk.
Cégnév: EXEDY DYNAX Europe Kft.