Humánia HRS Group Zrt.

Minőségellenőr

Megbízónk kecskeméti telephelyű, külföldi tulajdonú mezőgazdasági gépek alkatrészeinek gyártásával foglalkozó vállalatához keresünk új munkatársat, amely több mint 20 éve van jelen Kecskeméten.

Főbb feladatok, munkák:

•    minőségellenőri feladatok elvégzése
•    beérkező -gyártásközi és -kimenő áruk megfelelőségének vizsgálata, ellenőrzése
•    a gyártási folyamatok megfelelőségének ellenőrzése, nem megfelelőségek esetén visszacsatolás, dokumentáció elkészítése
•    reklamációkezelés
•    aktív részvétel minőségtechnikával történő csoportos elemzésekben
•    mintavételezés, adatrögzítés, mérőeszközök felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

•    legalább 3 év gépgyártás területén szerezett tapasztalat
•    középfokú végezettség
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•    önálló, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

•    angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

•    hosszú távú, stabil munkahely
•    előre lépési lehetőség gépbeállító, CNC kezelő munkakörökből (ha dolgoztál már ilyen munkakörökben és van tapasztalatod)
•    kiegyensúlyozott munkakörnyezet és ehhez kapcsolódó napi munkaidőteljesítmény elvárás
•    versenyképes juttatási csomag
•    munkába járás támogatása
•    támogató munkatársak
•    hétfőtől-péntekig 2 műszakos munkarend 06:00-14:00/14:00-22:00

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

A "Jelentkezem" gombra kattintva küld el nekünk önéletrajzodat.
Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.