Feladatok

  • Nagytarcsai központtal működő cégcsoportunkhoz keresünk minőségellenőr munkatársat. 32 éve működő, növekvő családi vállalat vagyunk saját termeléssel, értékesítéssel, telepítéssel.
  • Gyártásközi és legyártott termékek ellenőrzése
  • Vizuális és az előírt eszközökkel, módszertannal történő vizsgálatok elvégzése és dokumentálása
  • Nem megfelelő termékek elkülönítése további vizsgálatok céljából

Elvárások

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Határozott kommunikáció
Legalább 5 év termelésben szerzett  tapasztalat

Előnyt jelent

Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Versenyképes javadalmazás
  • Dinamikusan növekvő cég

Céginformáció

A NIVO cégcsoport Magyarország piacvezető gondozásmentes kerítéseket és biztonsági ajtókat gyártó, forgalmazó és telepítő cége. 32 éve vagyunk jelen a hazai piacon minőségi termékeinkkel, éves árbevételünk eléri a 4 milliárdot, amit a több, mint 100 fős csapatunkkal állítunk elő.
Cégnév: HÁZAK ÁSZA Kft.