Miskolc a te helyed

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

ÁLLÁSHIRDETÉS –

Nagymúltú mezőgazdasági gépgyártó vállalat keres munkatársat
a fent megnevezett főállású pozícióra hevesi székhelyű telephelyén.

Feladatok

  • Minőségbiztosítási folyamatok kidolgozása, működtetése
  • Folyamatos együttműködés a termeléssel és a fejlesztéssel
  • Ellenőrző lapok, jegyzőkönyv dokumentumok kidolgozása
  • Reklamáció kezelés és javaslatok kidolgozása a megelőzésre
  • Minőségbiztosítási szemlélet folyamatos fejlesztése
  • Gyártásközi ellenőrzés és riport készítés

Elvárások

  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási módszerek ismerete
  • 3-5 év szakmai tapasztalat gépgyártás területén

Juttatások

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Előnyt jelent:

  • Hegesztési ismeretek
  • ISO rendszerben való jártasság

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Gyártás, Termelés vezető

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HEVESGÉP Kft.