TERRAGRO Kft.

Munkatársat keresünk

Marketing munkatárs

pozícióba.

TERRAGRO Kereskedelmi Kft. fiatal, dinamikusan fejlődő, országos értékesítési hálózattal rendelkező magyar cég. A mezőgazdasági növénytermesztésben jelentős szerepet betöltő vállalat új fejlesztésű, korszerű talajoltó, mikrobiológiai készítményeket forgalmaz.

Főbb feladatok, munkák:

- A cég által forgalmazott termékek értékesítését segítő szakmai támogatás
- Termékfejlesztéshez kapcsolódó marketing tevékenységben való részvétel, új termékek piaci bevezetésének támogatása
- Kiadványok és marketing anyagok összeállításában való részvétel
- Prezentációk készítése
- Weboldal, Facebook  kezelése folyamatos tartalmi feltöltése, karbantartása
- Piaci, versenytársi és termékinformációk rendszerezése, versenytársi helyzet elemzése
- Értékesítési csapat munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Felsőfokú agrár szakirányú végzettség
- Agrármarketing irányultság
- Kiváló kommunikációs készség, kreatív hozzáállás, stratégiai szemlélet
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- Precizitás, pontosság, szorgalom
- Kiváló MS Office, Power Point jártasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Online marketing és kommunikációs tapasztalat
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony (pályakezdőknél 8 órás, gyakorlattal rendelkezőknek részmunkaidős 4 órás)
  • Piacképes jövedelem
  • Telefon, laptop
  • Stabil munkahely Magyarország egyik legsikeresebb mezőgazdasági kereskedelmi magyar vállalatánál
  • Kellemes munkaköri légkör, kiváló csapatszellem

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Növényorvos

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Soroksári út 48.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Terragro Kereskedelmi Kft