Feladatok

Kertész kollégát keresünk egy évek óta cégünk által fenntartott budapesti helyszínünkre.
A munka az adott helyszínen, napi 8 órás (6-14:30), egész éves foglalkoztatottságot jelent.
  • kültéri kertészeti, és kertfenntartási feladatok elvégzése
  • fűnyírás, sövénynyírás
  • fák, cserjék metszése
  • növények ültetése
  • kertészeti gépek, eszközök szakszerű használata (fűnyíró, motoros kasza, sövénynyíró stb.)
  • növényvédelmi teendők elvégzése (gyomirtózás, permetezés)
  • a park és a burkolt területek napi takarítása (szemétszedés, lombgyűjtés, stb.)

Elvárások

  • Kertészeti munkálatokban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Kertész végzettség vagy növényismeret
  • Öntözőrendszer telepítésének, fenntartásának ismerete

Amit kínálunk

  • Évszaktól független 8 órás munkaviszony
  • Biztos háttér
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

Jelentkezni a megadott e-mail címen lehet.
Cégnév: PLANTART KFT.