Feladatok

XIX., és III. kerületi töltőállomásunkra keresünk  új kollégát / kolléganőt, eladói pozícióba.
Szorgalmas, megbízható, lelkes, vidám természetű kolléga-/nő jelentkezését várjunk.
Váltott 8 órás műszak, tiszta környezet, jó csapat szellem amit nyújtani tudunk. Fontos a jelentkező részéről a pozitív hozzáállás, a vásárlók kedves kiszolgálása, a gyorsaság, az ügyesség. Pályakezdőt betanítjuk.

Elvárások

Ha szeretsz dolgozni, és fontos a jó csapat, akkor közénk tartozol. Gyere és meglátod mire vagy képes.

Amit kínálunk

teljes főállású munkakör
jó csapat szellem
egymás munkájának segítése

Céginformáció

Cégünk több éves üzemeltetői keresdelelmi gyakorlattal rendelkezik. Keresünk kollégát aki hozzánk lojális, megbízható és hosszútávú munkalehetőséget szeretne.

Önéletrajzot kérünk küldeni.
Tel: 06309507245
Cégnév: TWIN SPIN Bt.