Megváltozott munkaképességű
AGRIKON KAM. Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Karosszéria-fényező szakember

Társaságunk, az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. a magyar mezőgazdasági gépgyártás egyik legkiemelkedőbb képviselőjeként több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával Kiskunmajsán.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kétkomponensű fedőlakkok kis- és középnyomású berendezésekkel történő felhordása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Lemez alkatrészek, mezőgazdasági és építőpari vezetőfülkék, hegesztett elemek ipari festékkel történő fényezése.

Amit kínálunk:

Magas kereseti lehetőség, bérezés megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Karosszéria lakatos, Fényező

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, hogy küldje el jelentkezését- a szakma megjelölésével- elektronikus formában.
Cégnév: AGRIKON KAM. Kft.