Feladatok

  • NLM adminisztráció teljes körű folyamata
  • munkafolyamatok önálló koordinációja és elvégzés
  • médiatervek Intranetre való feltöltése, média megrendelők készítése, illetve azok kiküldése-visszaszedése
  • az ügynökség portfóliójában lévő ügyfelek online álláshirdetési kampányainak folyamatos monitorozása, vonatkozó mappák naprakészen tartása, beavatkozási pontok azonnali jelzése tervező kollégáknak, optimalizálási javaslatok megfogalmazása
  • kampány statisztikák teljes körű begyűjtése, összesítése
  • kampányhoz tartozó médiahirdetési számlák határidőre történő ellenőrzése és jóváhagyása, valamint a Vezetett Médiatervben, esetenként egyéb táblázatokban, szükség esetén pénzügyi osztállyal egyeztetni
  • kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások

  • Preferáltan 1 év kampánymenedzser munkakörben szerzett tapasztalat (ügynökségi tapasztalat előnyt jelent);
  • Rugalmas munkavégzési stílus jellemez, szereted a pörgést és a mindennapi kihívásokat, de nem riaszt meg az adminisztráció sem;
  • Precizitás, gyors gondolkodás jellemző rád, talpraesett személyiség vagy;
  • Erős statisztikai és elemző affinitással rendelkezel;
  • Erős számítógépes ismereteid vannak (pl. MS Excel és PowerPoint).

Amit kínálunk

  • szép környezet Budapesten a II. kerületben
  • gyerek- és kutyabarát munkahely
  • pörgős, laza, ugyanakkor elhivatott csapat
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag: 13. havi fizetés, bejárási támogatás, MBH SZÉP kártya, Medicover egészségbiztosítás
  • céges laptop és telefon
  • home office lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát
  • Játéksarok

Céginformáció

A Lounge Group a legnagyobb hazai marketingkommunikációs cégcsoport, a New Land Media médiatervezésre, médiavásárlásra specializálódott tagja. A rendezvényszervező, közösségi média, kreatív és PR üzletágakkal együttműködve teljeskörűen szolgálja ki ügyfelei integrált kommunikációs kampányait.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: NEW LAND MEDIA KFT.