KITE Zrt. több, mint 50 éves múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

Junior agronómiai menedzser

munkatársat Északnyugat-dunántúli Régiónk területére.

Junior agronómiai menedzserként feladataid az alábbiak lesznek:

  • a társaság felépítésének, működésének és tevékenységnek megismerése;
  • a cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel;
  • szakmai tudás fokozatos elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése;
  • képzési terv alapján agronómiai input anyag termékeink és a precíziós mezőgazdaság megismerése;
  • agrárpiaci ismeretek elsajátítása;
  • partnerek látogatása.

Téged keresünk, ha:

  • befejezett felsőfokú, agronómiai végzettséggel rendelkezel;
  • számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek;
  • rendelkezel "B" kategóriás jogosítvánnyal;
  • jól kommunikálsz és hatékonyan tudsz együttműködni kollégáiddal, leendő partnereiddel;
  • erős kereskedelmi attitűddel, értékesítői szemlélettel rendelkezel;
  • megbízhatóság, pontosság és következetesség jellemez;
  • mobilis vagy, mivel ez nem „irodában ülős munka".

Ha a felsoroltakon kívül az alábbiak is igazak rád, majdnem biztos, hogy te vagy a mi emberünk:

  • agronómiai területen MSc végzettséggel rendelkezel;
  • van növénytermesztési, növényvédelmi vagy növényorvosi képesítésed;
  • dolgoztál már mezőgazdasági területen;
  • társalgási szinten beszéled az angol vagy német nyelvet.

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:

  • Győr-Moson-Sopron megye (alközpont: Győr);
  • Vas megye (alközpont: Hegyfalu);
  • Zala megye (alközpont: Zalaszentbalázs) vagy
  • Pest megye (alközpont: Herceghalom).

Munkádért cserébe a következő juttatási csomagra számíthatsz:

  • versenyképes havi alapjövedelem;
  • béren kívüli juttatások;
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása;
  • kinevezés után: céges autó, mobiltelefon, laptop;
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás;
  • mentori támogatás;
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség.
Cégnév: KITE Zrt.