ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER Bt.

Főbb feladatok, munkák

  • álláshirdetések elkészítése, aktualizálása
  • beérkező önéletrajzok előszűrése, jelentkezések koordinálása
  • személyes és online interjúk szervezése, azok lebonyolítása önállóan vagy a szakterületekkel
  • jelölt adatbázis és a kapcsolódó adminisztráció karbantartása
  • megfelelő jelöltek felkutatása adatbázisok segítségével
  • aktív kapcsolattartás az anyavállalattal (német nyelven)
  • állásbörzéken, toborzási rendezvényeken történő aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • szellemi munkavállalók toborzásában szerzett min. 2-3 év tapasztalat
  • aktív, legalább középfokú német nyelvtudás szóban és írásban (amit már a telefonos interjún tesztelünk)
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • jártasság toborzói platformok használatában
  • teljes körű recruitment folyamatok menedzselésének képessége
  • aktuális munkaerő-piaci ismeretek
  • eredményorientált és csapatjátékos hozzáállás
  • önállóság, megbízhatóság és rugalmasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • SAP HR modul ismerete
  • legalább középfokú angol nyelvtudás (német mellett)

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • átfogó betanulási program
  • dinamikus, támogató csapat
  • cég által biztosított nyelvtanulási lehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern, felszerelt konyha
  • hibrid munkavégzés, havi 50% home office aránnyal
  • céges buszjárat Budapestről (XI.)
  • munkába járás támogatása
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon)
  • jubileumi juttatás
Cégnév: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.