Feladatok

  • Hegesztési és lakatos munkák elvégzése

Elvárások

  • Hegesztő vagy lakatos szakmunkás végzettség
  • Fogyóelektródás ívhegesztési gyakorlat
  • Tapasztalat műszaki rajzolvasásban

Előnyt jelent

  • Daru-, emelőgép és/vagy anyagmozgatógép kezelő jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Egy műszakos munkarend
  • Versenyképes fizetés
  • Szállás lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A FLIEGL ABDA Gépgyártó Kft. Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb gépgyártó és pótkocsi forgalmazó vállalata, amely egész Közép-Kelet Európát kiszolgálja mezőgazdasági vontatmányokkal.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Fliegl Abda Gépgyártó Kft.