Hegesztő - Csorna

Hegesztő pozícióba keresünk dolgozókat csornai partnerünkhöz.

Feladatok:

  • Mezőgazdasági gépek szerkezetének hegesztése

Elvárások:

  • Hegesztő végzettség
  • Tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil háttér, azonnali kezdés
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Hazautazás támogatása

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Csorna

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a szentgyorgyi.oszkar@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 240 1114-es telefonszámon, a gyor@manatwork.hu e-mail címen, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.