Feladatok

 - Grafikai tervezés (jármű, portál, textil - ruha,)
 - Logó / arculat tervezés
 - Névjegy, szóróanyag, bemutatkozó tervezés és gyártás
 - Plottergép kezelés (fólia vágás, fólia kiszedés, applikálás)
 - Gyártáselőkészítés (nyomdai anyagok szerkesztése)

Elvárások

 - Középfokú végzettség
 - Jó kommunikáció képesség
 - Dinamikus hozzáállás
 - Önálló munkavégzés és Precizitás
 - Csapatmunka
 - Rugalmasság

Előnyt jelent

- grafikai területen (járműgrafikában) szerzett tapasztalat
- gépkezelésben szerzett tapasztalat (plottergép, nagyformátumú nyomtató)
- innovatív gondolkodásmód

Amit kínálunk

 - versenyképes jövedelem / projektek utáni plusz bérezés
 - fiatalos csapat / családias légkör
 - igényes munkakörnyezet (Studio)
 - különálló munkatér
 - önálló időbeosztás
 - kiváló géppark (Mimaki nyomtató és plotter, laminálógép, habvágó)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet

Céginformáció

Cégünk fő profilban foglalkozik járművek, portálok fóliázásával és egyéb reklámanyagok tervezésével / gyártásával.

Fő szemléletünk az ügyfelek gyors és maradéktalan kiszolgálása, a legmagasabb szinten!
Csapatunkba keresünk innovatív és logikus gondolkodású új munkatársat, akivel kiegészülve - szolgáltatásaink színvonalasságát tovább erősíthetjük.

A szakmai tapasztalat előnyt jelent, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Nettó bérigényt kérjük megjelölni!

Fényképes önéletrajz, nettó bérigény megjelölésével!