Grafikus állások

- 1 állás - összegyűjtöttük a nagy állásoldalak összes találatát
mai
mai
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

  Keresett pozíciók
Grafikus
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A grafikus állásban (angolul: graphic designer) dolgozó személy fő feladatai grafikai anyagok létrehozása, módosítása és előkészítése. A fő elvárás, hogy a szükséges grafikai programokat (általában Adobe) magas szinten tudja kezelni a munkavállaló. Az angol nyelv ismerete nem mindig elvárás, de előnyt jelent.

Grafikus állás (angolul: graphic designer) feladatai:
- képszerkesztő programok használata
- online és offline grafikai anyagok szerkesztése, nyomdai előkészítése
- beérkezett anyagok nyomdai megfelelőségének ellenőrzése, nyomtatásra történő előkészítése
- kiadványszerkesztés, kampányok kreatív elemeinek kidolgozása
- marketingkommunikáció
- weboldalak tervezése, létrehozása
- termékfotók szerkesztése (körbevágás, méretezés, retusálás)
- grafikai anyagok, arculati anyagok készítése

Elvárások
A grafikus állás fő elvárásai közé tartozik, hogy a graphic designer rendelkezzen ismerettel az (általában) Adobe programokról (Indesign, Illustrator, Photshop, Acrobat), magas szinten. Ezek mellett elvárás, hogy a grafikus tudja munkáját önállóan végezni és kreatívan hozzájáruljon a mindennapi munkához. Nagy előnyt jelent, ha a jelentkező rendelkezik jó problémamegoldó és kommunikációs képességgel, illetve fontos, hogy precízen és pontosan tudja végezni a rábízott feladatokat. Az alaposság, terhelhetőség és a megbízhatóság szintén kulcsfontosságú jellemzők.
Juttatások
Az alapbéren felül a graphic designer számíthat különböző bérkiegészítési lehetőségekre, juttatásokra. Esetekben a munkaadó egészségbiztosítást, illetve céges telefont is biztosít a munkavállalónak. Adott esetekben ezen juttatások közé tartozik a grafikus állás betöltőinek a munkavállalói kedvezmény a cég termékeiből.