Megváltozott munkaképességű
Silex Water Technologies Kft.
Munkatársat keresünk

Gépszerelő szerviztechnikus

pozícióba.
Cégünk, a 100% magyar tulajdonban lévő, nemzetközi beszállítói háttérrel rendelkező Silex Water Technologies Kft., a víz- és csatornamű szolgáltatók, valamint ipari üzemek számára nyújt vízgépészeti berendezésekkel kapcsolatos értékesítési-, telepítési- és karbantartási szolgáltatásokat. Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk munkatársat keres Gépszerelő szerviztechnikus pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • meghibásodott vízgépészeti berendezések helyszíni vagy műhelyben történő javítása, karbantartása,
  • új berendezések gépészeti telepítése, beüzemelése.
A munkavégzés változatos szerelési feladatok teljesítését jelenti.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gépész/gépszerelő/mezőgazdasági gépszerelő/géplakatos szakképesítéssel vagy technikummal rendelkezik,
  • van tapasztalata gépi és/vagy villamos berendezések javításában, karbantartásában,
  • szereti a változatos feladatokat egy biztos és stabil környezetben,
  • hajlandó munkája során utazni az ország területén belül,
  • legalább B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hegesztői képesítés/gyakorlat,
  • vízművek környezetében szerzett munkatapasztalat,
  • angol vagy német nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú kisvállalat munkatársaként, folyamatos kihívásokat,
  • családias, rugalmas légkört,
  • magas minőségű termékekkel való munkavégzést,
  • versenyképes fizetést bruttó 350.000 – 450.000 Ft/hó között, tapasztalat és teljesítmény függvényében,
  • lakhatási támogatást,
  • év végi teljesítményarányos bónuszt.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a havi bruttó bérigény megjelölésével.

Cégnév: NORDIC WATER SILEX MAGYARORSZÁG KFT.