Feladatok

A Hegyalja 99 Kft. Miskolcon található javítóműhelyébe keresünk GÉPSZERELŐ-LAKATOS munkatársat angol gyártmányú munkagépek karbantartására, javítására.
  • Munkagépek, homlokrakodó-kotró gépek karbantartása, javítása
  • Gépjavításokkal kapcsolatos alapvető adminisztrációs feladatok
  • Kiadott szerszámok állagmegóvása, a felhasznált anyagokkal való felelős gazdálkodás

Elvárások

  • Autószerelő vagy gépszerelő (építő-mezőgazdasági gépszerelő) , lakatos, hegesztő végzettség
  • Gyakorlat, hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés és problémamegoldás
  • megbízhatóság, pontosság

Előnyt jelent

- gyakorlat, hasonló területen szerzett tapasztalat
- hegesztési  ismeretek
- ív-, láng hegesztő bizonyítvány
- érettségi
- nehézgépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség
  • Jól felszerelt szerelőcsarnok, profi szerszámok
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • Versenyképes fizetés
  • Utazási költségtérítés vidékről való munkábajárás esetén
  • Hosszú távú bejelentett munkaviszony

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Cégünk független javítóműhely, és magyar természetes személy tulajdonában áll.
Hegyalja99 Kft. Miskolcon az angol gyártmányú JCB munkagépek tulajdonosai és üzemeltetői ellátására létrehozott szerviz.
Célunk a gépek javítását magas szinten, jó minőségben a gyári előírások betartásával végezni.
Alkatrész raktárt, forgácsoló szerszámgépeket, hidraulika tömlőroppantó berendezést, műhelykocsikat tartunk fenn, és gépi csavarhúzókat használunk.

Kérjük küldje el önéletrajzát nekünk vagy keressen minket telefonon: +36 30 935 0638