A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg

GÉPÉSZ TECHNIKUS (AG)

pozícióba keresünk munkatársat.

Munkavégzés helye: Pilisszentiván, Pest megye

Bérsáv: bruttó 550.000-600.000 Ft

Munkavégzés formája: alkalmazotti munkaviszony, heti 40 órás munkaidő

Kezdés: azonnal

A cégről:

Megbízónk gyártás és fejlesztés alatt álló terméke egy innovatív, környezetbarát szigetelőanyag, mely nagy mértékben hozzájárul a fenntartható fejlődéshez.

Feladatok:

  • Részvétel a szalmapaplan hőszigetelő termék gyártásában,
  • Alapanyag mozgatás,
  • Gépkezelés, részvétel a gép- és termékfejlesztési feladatokban

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség pl.: lakatos, autószerelő, mechanikai műszerész, gépkezelő technikus, mezőgazdasági gépész
  • Környezetbarát technológiák és építőanyagok “szeretete”
  • Műszaki beállítottság
  • Önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki gépelemek, berendezések karbantartása, szerelése, ismerete
  • Jó kommunikáció, derűs személyiség
  • Számítógép kezelői ismeretek
Cégnév: Tech People Hungary Kft.