BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalkozás.

Hozzájuk keresünk új munkatársakat csapatukba teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

Fejlesztési munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Fejlesztési folyamatokban való részvétel
  • Mesterséges intelligencia (MI) alapú megoldások kutatása kereskedelmi, logisztikai és termelési környezetben
  • Automatizálási folyamatok fejlesztése
  • Szoros együttműködés a technológiai vezetővel
  • Egyedi feladatok kreatív megoldása
  • Rendszeres prezentációk megtartása kollégák, vezetők részére
  • Rendszeres segítségnyújtás a társterületeknek fejlesztési témákban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érdeklődsz a legújabb MI és automatizmus technológiák iránt
  • Középszinten kommunikálsz angolul
  • Középhaladó/haladó szinten kezeled az MS Office csomagot
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Megoldásközpontú és kreatív gondolkodásmód jellemez (folyamatok optimalizálása)
  • Határozott személyiség vagy
  • Precíz, pontos munkavégzés jellemez

Amit kínálunk:

  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Betanulás biztosítását mentor segítségével
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Érdről műszakokhoz igazított céges buszjáratot (STOP SHOP megállótól)
  • Kedvezményes ebédvásárlási lehetőséget
  • Home Office lehetőséget próbaidőt követően
  • Munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Automatizálás

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: 1225 Budapest, Campona utca 1.
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 07:30-16:00 óráig.
  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj partnerünk jelölti adatbázisába, és töltsd fel szakmai önéletrajzodat!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.