Prohuman Zrt.
Európai székhelyű, fürdőszoba berendezést gyártó partnerünkhöz keresünk új kollégát.

Értékesítési vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítési tervek kidolgozása
  • Jelentések készítése és bemutatása
  • Értékesítési stratégia kidolgozása, annak kivitelezésének a felügyelése
  • Új üzleti lehetőségek keresése Budapesten és azon kívül is
  • Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás mind az új mind a már meglévő ügyfelekkel
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 5 éves B2B értékesítői tapasztalat, ideálisan építőiparban, burkolatok és fürdőszobai berendezés vagy belsőépítészeti termékek értékesítésében
  • Minimum sales managerként betöltött pozíció, tapasztalat kisebb csapat vezetésében (min.3-5 fő)
  • Erős középfokú nyelvtudás az alábbi nyelvek legalább egyikén: Angol / Cseh / Szlovák
  • Excel és SAP aktív felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki beállítottság, hozzáértés
  • Érdeklődés és/vagy tapasztalat a lakberendezés, design terén
  • Cégvezetésében szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Céges autót is magában foglaló széles juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Jelentkezés az állásra:

    Várjuk jelentkezését, angol nyelvű önéletrajz kíséretében!
    Cégnév: Prohuman Kft.