BKV Vasúti Járműjavító Kft.
Bővülő csapatunkba

Betanított lakatos/ betanított szerelő

munkatársat keresünk.
Több évtizedes múlttal rendelkező, stabil hátterű cég

Főbb feladatok, munkák:

  • egyedi fémszerkezeti munkák elvégzése
  • járműalvázak összeszerelése előírt technológia alapján
  • vasúti és közúti járművek bontása, javítása, szerelése
  • járműalkatrészek és tartozékok összeszerelése
  • fém lemezek-, elemek megmunkálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • fizikai, betanított munkára való alkalmasság járműjavítási területen
  • járműjavítás/gépjavítás illetve jármű összeszerelés/gép összeszerelés, vagy egyéb releváns műszaki területen szerzett munkatapasztalat
  • orvosi alkalmasság
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • autószerelő/vasúti jármű szerelő/mezőgazdasági gépszerelő végzettség
  • fémszerkezetek összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány, emelőgép kezelői bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett jövedelem
  • túlóra lehetősége
  • munkaruhát, megfelelő minőségű szerszámokat és védőfelszerelést a cég biztosítja
  • cafeteria jellegű juttatások (pl. étkezés, útiköltség térítés)
  • minden héten gyümölcsnap
  • üdülési lehetőségek
  • igény szerint munkásszálló/panziós elhelyezés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.
Cégnév: BKV Vasúti Járműjavító Kft.