Kitűnően működő , folyamatosan bővülő szervizünkbe autóvillamossági szerelő (autószerelő) vagy mezőgazdasági (traktorszerelői, elektronikai), vagy elektroműszerész végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk mezőgazdasági gépek , autók szervizeléséhez, javításához.

Főbb feladatok:
- mezőgazdasági gépek szervizelése és javítása Csengelei M5-ös autópálya melletti új, modern, 2000 nm-es központunkban, a szervízvezető útmutatásai alapján (azonban az önálló munkavégzésre való képesség is mindenképpen szükséges)

Elvárások:
- önálló munkavégzés
- szerelői tapasztalat
- diagnosztikai berendezések használata
- új ismeretek elsajátítása
- Microsoft Windows felhasználói szintű ismerete
- "B" kategóriás jogosítvány
- szakmai tapasztalat (3 év)

Információk a kiválasztási folyamatról:
A munkába lépés időpontja megfelelő munkatárs jelentkezése esetén akár azonnal is lehetséges.
A kiválasztási folyamat a beérkező önéletrajzok érkezési sorrendjében történik.
Kizárólag azoknak jelzünk vissza, akiknek az önéletrajza elnyerte a tetszésünket.
Fényképes magyar nyelven írt önéletrajzokat várunk.
Kiemelt Bérezés
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
Angol nyelv - Minimumszint (A1)
B
Mezőgazdasági gépek, autók , szervizelésével javításával foglalkozunk.
25-49 alkalmazott
Agropark Szerviz Kft.
6760 Kistelek Móra Ferenc u. 6.
6760 Kistelek
Kapcsolattartó személy: Régi József
Tel.: +36706177274
E-mail: Küldje el önéletrajzát