Á.H.O.K. Állatorvosi, Hematológiai és Onkológiai Központ Korlátolt Felelősségű Társaság
Csatlakozz hozzánk

Állatorvos

pozícióba!
Állatorvosi Hematológiai és Onkológiai Központ.
Munkavégzés helye: 1148, Budapest, Bolgárkertész u. 31.
Szakmai vezető, ügyvezető tulajdonos: Dr. Vajdovich Péter

Főbb feladatok, munkák:

BŐVÜLŐ KLINIKÁNKRA ÁLLATORVOS KOLLEGÍNÁT, KOLLÉGÁT KERESÜNK

az Állatorvosi Hematológiai és Onkológiai Központba.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • állatorvos doktor végzettség
  • legalább egy éves szakmai tapasztalat
  • számítógépes ismeretek (Doki for Vets, MS Office, Win. )
  • önálló, igényes munkavégzés, csapatszellem, rugalmasság
  • jó kommunikációs készség, szakmai alázat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • középfokú angol nyelvismeret (államilag elismert nyelvvizsga)
  • onkológiai képzésben - vizsgálatokban szerzett tapasztalat
  • nagy létszámú, esetszámú rendelői tapasztalat
  • sebészeti, aneszteziológiai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes, kiszámítható jövedelem
  • étkezési illetve utazási hozzájárulás (BKK)
  • nagy esetszám, szakmai fejlődés, specializáció az onkológia, hematológia, laboratóriumi diagnosztika terén
  • magas szintű, európai (ECVCP) akkreditációt képviselő laboratóriumok
  • klinikai vizsgálatokhoz elengedhetetlen műszerezettség: UH, RTG, doppler illetve NIBP, altató-lélegeztető gép, Karl Storz endoszkóp, örzőmonitorok, stb.
  • továbbképzési lehetőségek – Magyarországon illetve külföldön
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony (40 óra/hét, éjszakai ügyelet és hétvégi munkavégzés nincs)
  • a munkaidőt a klinika nyitvatartási ideje határozza meg a

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Állatorvos
  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelezd nekünk az A.H.O.K. e-mail címén vagy a "jelentkezés" gombra kattintva. Szívesen olvasnánk fizetési igénnyel kiegészített motivációs leveledet illetve fényképes önéletrajzodat.
Köszönettel:
Az ÁHOK Csapata

Cégnév: Á.H.O.K. Állatorvosi Kft.