Megváltozott munkaképességű

Alapanyag-ellátási szakértő

Természetes számodra az analitikus gondolkodás és az együttműködő csapatmunka? Készen állsz arra, hogy piacvezető FMCG vállalatunk értékes tagjaként valódi „love brandeket” képviselj?
Téged keresünk Logisztikai csapatunkba, ha személyiségednek köszönhetően könnyen építesz kapcsolatokat és fontos számodra a munkád precizitása!

A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Mátészalka

Elvárásaink

  • 1-3 év releváns területen szerzett tapasztalat, előnyt jelent az FMCG háttér
  • Felsőfokú végzettség, preferáltan agrár vagy közgazdasági képzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • SAP és MS Office szoftverek ismerete és használata
  • Rugalmasság, precizitás, stressztűrés

Amit kínálunk

  • Változatos, izgalmas feladatok, hosszútávú karrierlehetőség
  • Képzési lehetőségek (szakmai továbbképzések, tanfolyamok támogatása)
  • Dinamikus, lelkes csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Munka és magánélet egyensúlya

Pozíció bemutatás

  • Tejelszámolással kapcsolatos feladatok elvégzése, úgy mint szerződések karbantartása, beérkezési adatok rögzítése, zárás előkészítése
  • Mintavételezéshez kapcsolódó folyamatokban való aktív részvétel
  • Termelőkkel történő kapcsolattartás
  • A beérkező tejjel kapcsolatos minőségbiztosítási feladatok ellátása
  • Tejfelvásárláshoz kapcsolódó egyéb adminisztratív teendők elvégzése

A csapat

Többek vagyunk ezrek számára, mint egy átlagos tejipari vállalat. A FrieslandCampina valami sokkal többet jelent: nem csak a farmereink, a munkavállalóink és a közösségek számára akiket kiszolgálunk, de azoknak is akiknek örömet okozunk és az üzletnek amiben dolgozunk. Számukra nem csak azt jelenti amit előállítunk, hanem amit valójában képviselünk.

Nagyra értékeljük azokat a tehetségeket - bármilyen háttérrel rendelkezzenek is - akik szeretnének hozzájárulni valami olyasmihez ami túlmutat rajtuk. Arra buzdítunk minden munkavállalónkat, hogy merjenek olyan döntéseket hozni melyek előreviszik a vállalatot. A FrieslandCampinánál mindannyian felelősek vagyunk a karrierünk alakításáért és ezért teszünk is. Tűnj ki a teljesítményeddel és légy mozgatórugója a folyamatnak. A FrieslandCampinánál végzett munkával hozzájárulsz egy szebb jövő megteremtéséhez.

Nálunk egy támogató, összetartó csapat tagja lehetsz. A kollégák nagy tapasztalattal rendelkeznek a területükön és nyitottak arra, hogy téged is fejlesszenek. Problémákat közösen, egymásra támaszkodva oldjuk meg. A területünk a gyártás alapja, hisz minden termékünk a megvásárolt tejre épül. Ez egyben nagy felelősség, melyet alázatos lelkiismeretes munkával tudunk kiteljesíteni.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
Cégnév: FrieslandCampina Hungária Zrt.