Miskolc a te helyed

KERTÉSZETI CSOPORTVEZETŐ

Kertészeti üzletágunk bővülésével keresünk zöldterület kezelésben jártas, csapatirányításban gyakorlott , kertészeti/agrár végzettséggel rendelkező KERTÉSZETI CSOPORTVEZETŐT. Fenntartási, -építési napi és eseti feladatok, valamint hó- és síkosságmentesítési feladatok  szervezésére, tervezésére és elvégzésére, ellenőrzési feladatokra, az év teljes időszakára vonatkozóan.

Feladatok:

  • a folyamatosság biztosítása érdekében precíz munkatervezés
  • szervezési feladatok, anyagbeszerzés
  • kertészeti ágazattal járó adminisztráció pontos, naprakész vezetése
  • szakmai együttműködés a kertészeti részlegvezetővel, utasítás szerinti ellenőrzési feladatok elvégzése a munkaterületeken.
  • növényvédelem, gyepfelületek gondozása, évelő, egyéb dísznövények ápolása, telepítése,lombgyűjtés,valamint hó- és síkosságmentesítés

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség vagy több éves szakmai gyakorlat
  • vezetői tapasztalat
  • felelősségvállalás és megbízhatóság,
  • igényes, precíz munkavégzés, pontosság, rugalmasság,
  • ápolt megjelenés,
  • szakmai elhivatottság.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Burkolatok, támfalak kialakításában való jártasság
  • Öntözőrendszer tervezési, kivitelezési, karbantartási tapasztalat

Előny:

  • Árajánlat készítésében való jártasság
  • Felsőfokú végzettség

Amit biztosítunk:

  • Korrekt jövedelem, bruttó 500.000 – 600.000 Ft +CAF
  • Teljes munkaidős állás,  (napi 8 órás ) hétköznaponként reggel 7 órai munkakezdés a központban, (Bp, IX .Hídépítő utca 1-12.)
  • Hosszútávú munkalehetőség, munkahelyi megbecsülés, kiváló hangulatú csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész

Bővebb információ és jelentkezés:

A lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, a pozíció megnevezésére való hivatkozással.

Cégnév: UNI-FM Üzemeltetési Kft.