Agrár értékesítő, területi képviselő

Leírás

Agrár területen tevékenykedő Partnerünkhöz keresünk Értékesítő munkatársat Dél-Nyugat Magyarországra.

Feladatok

  • Szántóföldi növénytermesztésben érdekelt partnerek látogatása, a termékek képviselete, értékesítése
  • Termesztéstechnológiai ajánlások készítése a partnerekkel közösen
  • Meglévő partnerkör látogatása, új partnerek felkutatása
  • Szaktanácsadás a partnerek részére az értékesített és alkalmazott technológiák tábla szintű felügyelete

Elvárások

  • Agrármérnöki diploma (Agrármérnök, Növényorvos, Gazdasági agrármérnök)
  • Min. 3 év tapasztalat agrár területen értékesítésben
  • A területen meglévő ügyfélkapcsolati rendszer
  • Kereskedelmi véna
  • Megfelelő szintű növénytermesztési szakmai ismeretek, hitelesség és elhivatottság a szakma iránt
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Sikerorientált szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos mozgóbér
  • Cégautó, telefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó csapat, támogató munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkakapcsolat, megbecsülés
  • Önállóság

Munkavégzés helye

Dél-Nyugat Magyarország

Cégnév: Trenkwalder Kft