Megváltozott munkaképességű
Agro Services & Solutions Kft.
Munkatársat keresünk

Adminisztratív munkatárs

pozícióba.
  • Cégünk 2012-ben alakult. A mezőgazdaság területén végez nemzetközi szolgáltatásokat.
  • Amennyiben a munkakör ellátására alkalmasnak érzed magad, várjuk jelentkezésedet!

Főbb feladatok, munkák:

Ügyvezető napi munkájának támogatása
Kapcsolattartás külföldi és belföldi partnereinkkel telefonon és e-mailben
Adatrögzítés, növényvédelmi kísérletek eredményeinek feldolgozása
Összehasonlítások, kimutatások, dokumentációk, riportok, sablonok, elemzések, címkék készítése
Előadásanyagok készítése
Alapvető számlázási feladatok
Követelésbehajtási feladatok
EKAER-kezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban - ellenőrizzük!
MS Office programok magabiztos ismerete (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
Precizitás, önálló munkavégzés, hatékonyság, rugalmasság, proaktivitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Írásban és szóban is kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Növényvédelmi szakmai ismeretek
B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem
Alkalmazotti jogviszony

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Személyi asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: Agro Services & Solutions Kft.