mai
mai
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

  Keresett pozíciók
Villanyszerelő
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A villanyszerelő munkát betöltő személy fő feladata, hogy megjavítsa a számára kijelölt hálózatokat és rendszereket. A fő elvárás általában, hogy a jelentkező rendelkezzen villanyszerelői végzettséggel vagy azzal egyenlő szaktudással. Idegen nyelv ismerete általában nem elvárás.

Villanyszerelő munka feladatai
- villanyszerelési munkák elvégzése, elektromos hibák elhárítása
- áramellátási rendszerek vezetékelése, szerelése, javítása
- fogyasztók (villamos gépek, világítástechnikai eszközök, elosztószekrények) villamos hálózatba kötése
- villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása
- az elektromos rendszerek, berendezések és alkatrészek vizsgálata a meghibásodások és a beállítás vagy javítás szükségessének megállapítására
- meglévő hálózatok bontása, új hálózatok kiépítése
- villámvédelmi kivitelezések
- elosztószekrények gyártása, telepítése

Elvárások
 A fő elvárás általában, hogy a villanyszerelő munkára jelentkező rendelkezzen villanyszerelői, elektromüszerészi végzettséggel vagy azzal egyenlő szaktudással. Elvárás gyakran a B kategóriás jogosítvány. Fontos, hogy képes legyen önálló munkavégzésre és megbízhatóan tegye azt. A villanyszerelőnek ezek mellett tudnia kell terveket olvasni. Ezek mellett elvárás az ÉV, TV, VV mérésekhez jogosultság.
Juttatások
Az alapbér mellett a villanyszerelő munkát végző személy számíthat bónuszokra vagy egyéb juttatásokra. Ezek mellett általában cafeteriát és munkaruhát is biztosítanak. A munkaadó esetenként biztosít céges autót is vagy beutazási támogatást. A továbbképzéseket is finanszírozza a vállalat.