FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

  Keresett pozíciók
Karosszéria-lakatos
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A karosszéria lakatos munka legfontosabb feladatai közé tartozik, hogy járműveken végez el szerkezeti és karosszéria lakatos munkákat. A fő elvárások egyike, hogy rendelkezzen a jelentkező szakirányú szakmunkás bizonyítvánnyal, illetve tűzvédelmi szakvizsgával.

Karosszéria lakatos munka feladatai:
- járművek és felépítmények szerkezeti és karosszérialakatos munkáinak elvégzése
- eszközök, berendezések karbantartása, javítása, gyártása
- gépjárművek karosszéria elemeinek javítása
- lakatos és hegesztési munkák elvégzése külső karosszéria elemeken
- fém és műanyag karosszéria elemek bontása, összeépítése
- szélvédők és külső üvegfelületek ragasztása
- acélszerkezeti és karosszéria jellegű munkáknál esetleg hegesztési műveletek végzése
- szélvédő, oldalablak kivágása, beragasztása, szélvédő kavicsfelverődés javítása
- ajtó és ülés működtető mechanizmusok javítása

Elvárások
A fő elvárások egyike a karosszéria lakatos munka betöltéséhez, hogy rendelkezzen a jelentkező szakirányú szakmunkás bizonyítvánnyal, illetve tűzvédelmi szakvizsgával. Fontos ezek mellett az önálló, precíz munkavégzés. Elvárás, hogy a karosszéria lakatos terhelhető legyen és egyszerre akár több problémát is meg tudjon oldani. Esetleges adminisztrációs feladatok elvégzéséhez előnyt jelent, ha a jelentkező tud számítógépes programokat kezelni.
Juttatások
Az alapbér mellett a karosszéria lakatosként dolgozó személy számíthat bónuszokra vagy egyéb juttatásokra. Általában jár munkaköri pótlék és teljesítményarányos prémiumok. A munkába járást is gyakran támogatják. A juttatások közé tartozik a cafeteria is. Ha szükséges általában szállást is tud biztosítani a munkaadó. Biztosítják a munkaruhát is.