Gulyás állások

- 10 állás - összegyűjtöttük a nagy állásoldalak összes találatát
mai
mai
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

  Keresett pozíciók
Gulyás
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A gulyás az a személy, aki a szarvasmarha tartásával foglalkozik, őrzi a gulyát, ősi mesterség. Állatgondozói állás, ahol a munkavállaló a szarvasmarhákkal foglalkozik napi szinten, biztosítja jólétüket. Legfőbb feladatok közé tartozik a kijelölt állatok napi szintű etetése, itatása és minden más formában való gondozása.

Gulyás feladatai
- szarvasmarhák ellátása
- tanya körüli munkák elvégzése
- a szarvasmarhák környezetének rendben tartása, tisztítása
- takarmányozás, állatok etetése, itatása
- tisztaság és rend megtartása
- általános állattartási feladatok elvégzése

Elvárások
Az állatgondozó állás betöltéséhez általában elvárás az elvégzett nyolcosztályos képzés. Gyakran elvárások közé tartozik a gulyás munkájában, hogy a tanyán lakjon, az állatok megfelelő kezelésének érdekében. Ennek következtében a legtöbb helyen az étkezést a munkaadó biztosítja. Elvárás a jó állóképesség a munka megfelelő elvégzéséhez. Tekintve, hogy általában sok állatra kell figyelni, a teherbíró képesség is fontos. Sok esetben az elvárások közé tartozik, hogy a jelentkezőnek ne legyen káros szenvedélye és büntetlen előélettel rendelkezzen.
Munkarend
Teljes munkaidő, gyakran nincs kötött beosztás, hanem a szervasmarhák ellátásától függő a munka. Általában az állatgondozó állást hosszú távra ajánlják.
Juttatások
Az állatgondozó állás betöltéséhez jár általában ingyenes szállás, gyakran elvárás a bentlakásos munkavégzés. Ezzel együtt jár a napi ellátás is a munkavállalónak. A munkavégzésért havi fizetés jár. Előnyt jelent, ha a munkavállaló rendelkezik tapasztalattal. Szerződéstől függően a gulyásnak jár az alapbér felett különböző juttatások és bérkiegészítések.